Praca: Kierowca C+E oraz ADR

Ogłoszenie numer: 3707478, z dnia 2020-09-30

TSL Sp. z o.o. wiodąca na rynku firma transportowa, specjalizująca się w krajowym oraz międzynarodowym transporcie gazów, paliw, produktów chemicznych oraz płynnych artykułów spożywczych, poszukuje kandydata na stanowisko

Kierowca C+E oraz ADR

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • transport płynnych towarów ADR
  • dystrybucja paliw po stacjach

Miejsce Pracy: Polska + Europa

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E
  • ADR cysterny
  • kurs na przewóz rzeczy/ świadectwo kwalifikacji
  • badania lekarskie
  • badania psychologiczne
  • świadectwo kwalifikacji
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego/rosyjskiego
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • dogodne systemy pracy
  • transport krajowy lub międzynarodowy
  • możliwość zwrotu kosztów dojazdu do pojazdu
  • specjalistyczne szkolenia
  • przyjazną atmosferę
  • nowoczesna flota MAN, MERCEDES