Praca: Kierowca C+E praca po kraju

Firma Hauler Cargo jest stabilną i prężnie rozwijającą się firmą transportową. Specjalizującą się w krajowym transporcie chłodniczym oraz kontenerów morskich.

Kierowca C+E praca po kraju
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy, zatrudnimy kierowców z kat. C+E w ruchu krajowym.

Wymagania
  • prawo jazdy kat. C+E
  • ważna karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • aktualne badanie lekarskie
  • mile widziane doświadczenie
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz terminowo wypłacane
  • nowoczesny i dobrze utrzymany tabor
  • samochód jest przypisany do kierowcy
  • praca przez cały rok
  • atrakcyjny, grupowy pakiet ubezpieczenia na życie