Praca: Kierowca C+E


Ogłoszenie numer: 3846186, z dnia 2020-11-04

Kierowca C+E

Miejsce pracy: łódzkie

 

Opis stanowiska

  • praca na trasach Polska - UE - Polska, Polska-Hiszpania-Polska, Polska-Polska,
  • pojedyncza i podwójna obsada.

Wymagania

  • aktualne badania,
  • kurs przewozu rzeczy.

Oferujemy

  • wynagrodzenie brutto: 6000 - 10000,
  • możliwa praca w systemie 2/2 PL-UE-PL.

Wynagrodzenie

Od 6000 do 10000 PLN

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Watzlawek GmbH & Co. KG Transport & Logistik
łódzkie /
  • Zatrudnimy kierowce z prawem jazdy kat. C+E na pełen etat. (możliwa również praca w systemie) Praca w Niemczech, miejscowość Hamm. Wynagrodzenie przy pełnym etacie ( praca od poniedziałku...

  • Dodane: wczoraj
PHU "KERMA" Transport- Spedycja Remigiusz Kępka
łódzkie /
  • praca na trasach Polska - UE - Polska, Polska-Hiszpania-Polska, Polska-Polska,pojedyncza i podwójna obsada.aktualne badania,kurs przewozu rzeczy.

  • Dodane: wczoraj
VAN STEV Sp. z o.o. Sp. k.
łódzkie /
  • Kierowca z kat. C+ESystem pracy 3/1System pracy 2/1Miejsce pracy: kraje UEPrawo jazdy kat. C+EPodstawowa znajomość języka niemieckiego bądź angielskiegoMile widziane aktualne uprawnienia ADR

  • Dodane: wczoraj
ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.
łódzkie /
  • Zadania:realizacja zleceń transportowych po terenie Unii Europejskiejwyjazdy w systemie 2/1praca na chłodniWymagania:doświadczenie na trasach Unii Europejskiejprawo jazdy kategorii C+Ekarta...

  • Dodane: wczoraj