Praca: Kierowca kat. b

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierowca kat. b
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0958
OBOWIĄZKI:

- prowadzenie samochodu służbowego o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 tony od załadunku do rozładunku - dbanie o powierzone mienie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie ogólnokształcące - mile widziane wykształcenie średnie zawodowe - mile widziane umiejętność orientacji w terenie sumienność, punktualność czynne prawo jazdy kat. B minimum 3-letnie doświadczenie w transporcie towarów uczciwość, odpowiedzialność dobre umiejętności organizacyjne znajomość języka angielskiego na poziomie A1 w mowie znajomość języka niemieckiego na poziomie A1 w mowie

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi