Praca: Kierowca kurier


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierowca kurier
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5392
OBOWIĄZKI:
Odebranie mebli z magazynu i zawiezienie wraz z wniesieniem do klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • Oferta dla osób bezrobotnych do 30. roku życia.-Załadunek elementów szklanych i narzędzi pomocniczych na samochód,-Zabezpieczenie powierzonego towaru,-Rozpakowanie u klienta, ewentualnie...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
łódzkie / Leźnica Mała
  • Rozwożenie pieczywaWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Grabica
  • -rozwożenie towaru (teren woj. łódzkiego),-prace gospodarcze;Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B*Uprawnienia: Książeczka zdrowia do celów...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Polichno
  • -przewóz rzeczy;głównie wyjazdy zagraniczneWymagania konieczne:Uprawnienia: Prawo jazdy kat. BWymagania dodatkowe:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

  • Dodane: 2020-11-26