Praca: Kierowca - ładowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Kierowca - ładowacz
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/22/0112
OBOWIĄZKI:

załadunek i wywóz odpadów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

- sprawność fizyczna - praca w godz. 06.00- 14.00 , 14.00 - 22.00 - praca na terenie Gminy Zduńska Wola oraz Gminy Zapolice

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli