Praca: Kierowca - operator pompy do betonu


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Kierowca - operator pompy do betonu
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/20/1375
OBOWIĄZKI:
Operowanie i kierowanie pompą do betonu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Miejsce pracy:

Bełchatów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • transport towarów samochodem ciężarowymWymagania konieczne:Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 2)Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakJęzyk: angielski, w mowie -...

  • Dodane: dzisiaj
Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
łódzkie / Kalino
  • Transport materiałów budowlanych; kontakt z klientami, głównie z Ukrainy Praca na terenie województwa łódzkiego + delegacje.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia:...

  • Dodane: dzisiaj
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
łódzkie / Radomsko
  • Rozwożenie płyt meblowych do klientów, kierowanie pojazdem dostawczymWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: uczciwośćUprawnienia: dobra organizacja...

  • Dodane: dzisiaj
Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
łódzkie / Koluszki
  • Kierowca mechanikWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat.CE

  • Dodane: wczoraj