Praca: Kierowca operator wózków jezdniowych, magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Kierowca operator wózków jezdniowych, magazynier
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/0073
OBOWIĄZKI:

obsługa wózków jezdniowych,transport poziomy i pionowy, rozładunek i załadunek

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: ! uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Wymagania inne:

uprawnienia do wózkków jezdniowych UDT II WJO

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku