Praca: Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5913
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie samochodu ciężarowego o masie poniżej 3,5 tony na terenie całej Polski- komunikacja między kierowcami i pracownikami firmy, którzy w większości są cudzoziemcamiMiejsce wykonywania pracy siedziba firmy + według zleceń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

uprawnienia do prowadzenia samochodu ciężarowego o masie poniżej 3,5 tony

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi