Praca: Kierowca samochodu ciężarowego


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Kamieńsk
Numer: StPr/22/0534
OBOWIĄZKI:
przewóz artykułów spożywczych - cysterna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
Uprawnienia: kurs na przewóz osób i rzeczy

Miejsce pracy:

Kamieńsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Nowy Kawęczyn
  • KIEROWANIE POJAZDEM ŁADOWANIE BAGAŻU Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: kat B Wymagania inne: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 -...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Głowno
  • Piekarnia Jerzy Gocek z Głowna zatrudni kierowcę z prawem jazdy kat.B do rozwożenia pieczywa do wskazanych punktów. Zakres obowiązków załadunek towaru na samochód i rozładunek na sklepach....

  • Dodane: 2022-06-22

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • obsługa wózka widłowego, obsługa ręcznych wózków paletowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: kierowca wózków jezdniowych z UDT Uprawnienia: pracowitość,...

  • Dodane: 2022-06-21

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wg.umowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2022-06-20