Praca: Kierowca samochodu ciężarowego


Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Kolonia Byczyna
Numer: StPr/22/0190
OBOWIĄZKI:
kierowca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Miejsce pracy:

Kolonia Byczyna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Tristan Sp. z o.o

łódzkie /
  • водій працює на автомобілі Renault Master, 3.5 Т, 2019-22 р.в. (12 палет) працюємо в основному по Німеччині, рідше по...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - wypełniania dokumentów przewozowych (List przewozowy CMR)- usuwania usterek samochodu powstałych podczas jazdy- dostarczenie i sprzedaż produktów, pobieranie pieniędzy od klientów- dostawa...

  • Dodane: 2022-08-08

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • transport drewna Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Wymagania inne: - uprawnienia do obsługi HDS

  • Dodane: 2022-08-08

Jupiter Transport Piotr Łukaszuk

łódzkie / Łódź, Polesie
  • Poszukuję kierowcy kat. C, rozwożenie i dostarczanie artykułów spożywczych do stałych punktów - hotele, sklepy, bary, restauracje. Towar jest przygotowany ostreczowany, jedzie się wg listu...

  • Dodane: 2022-08-04