Praca: Kierowca samochodu ciężarowego


Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Posmykowizna
Numer: StPr/22/0517
OBOWIĄZKI:

przewóz towarów na terenie kraju i zagranicy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E


Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe 1 rok

Miejsce pracy:

Posmykowizna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 9 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • obsługa wózka widłowego, obsługa ręcznych wózków paletowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: zdolności manualne Uprawnienia: pracowitość, staranność,...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Nowe Chrusty
  • dostarczanie produktów cukierniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - kierowanie samochodem dostawczym- przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania- organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu...

  • Dodane: 2022-12-06

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - przewóz towarów na teren oraz z terenu półwyspu bałkańskiego - nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem - przygotowywanie dokumentów przewozowych - kontakt z odbiorcami/dostawcami towarów -...

  • Dodane: 2022-12-06