Praca: Kierowca samochodu ciężarowego


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Jeziorko
Numer: StPr/21/0919
OBOWIĄZKI:
Praca na żwirowni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Miejsce pracy:

Jeziorko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

łódzkie / Koluszki
  • Prowadzenie i kontrola procesu produkcyjnego w powierzonym obszarze,Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych na stanowisku pracy oraz ich konserwacja i kontrola stanu...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie

łódzkie / Skierniewice
  • 3 lata Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

łódzkie / Łódź
  • Ustawianie maszyn i wgrywanie receptury; przeprowadzanie kontroli jakości woreczków na taśmie; przeprowadzanie testów woreczków na testerze znajdującym się przy maszynie; zapisywanie wyników...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - obsługa maszyn i urządzeń - produkcja półfabrykantów zgodna z dokumentacją techniczną- kontrola wzorcowa komponentów i materiałów- pracodawca oferuje również kartę Multisport oraz...

  • Dodane: wczoraj