Praca: Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/21/1054
OBOWIĄZKI:
Dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystość rozwożenie towaru, przesyłek, materiałów do wyznaczonych punktów. wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów. zabezpieczenie załadunku.współpraca ze spedytorem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania inne:

aktualne uprawnienia zawodowe

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

6 500 - 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie