Praca: Kierowca samochodu dostawczego do 3,5t


Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Kierowca samochodu dostawczego do 3,5t
Miejsce pracy: Działoszyn
Numer: StPr/20/0424
OBOWIĄZKI:
Realizacja zadań przewozowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 1)


Wymagania inne:

1 rok doświadczenia zawodowego

Miejsce pracy:

Działoszyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Polichno
  • -przewóz rzeczy;głównie wyjazdy zagraniczneWymagania konieczne:Uprawnienia: Prawo jazdy kat. BWymagania dodatkowe:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • przewóz pasażerów wg. rozkładu jazdy, sprzedaż biletówWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. D

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
łódzkie / Soczówki
  • transport towarów na terenie PolskiWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. C + EUprawnienia: przewóz rzeczy

  • Dodane: 2020-11-24
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Głowno
  • dostarczanie pieczywa do poszczególnych odbiorcówWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy b

  • Dodane: 2020-11-24