Praca: Kierowca samochodu dostawczego/ pomocnik stolarza


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kierowca samochodu dostawczego/ pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Dzierżązna
Numer: StPr/21/1225
OBOWIĄZKI:

podstawowa obsługa samochodu, prowadzenie samochodu do 3, 5t, pomaganie stolarzom w pracach montażowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dzierżązna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Kierowca samochodu ciężarowego, transport towarów do klienta. Magazynier, wydawanie towaru klientom. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

  • Dodane: 2021-09-17

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Transport materiałów na produkcji, obsługa wózka Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Konserwacja wózków jezdniowych podnośnikowych z...

  • Dodane: 2021-09-12

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Zelów
  • Załadunek towaru, dowóz pieczywa i wyrobów cukierniczych do odbiorców na terenie województwa łódzkiego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

  • Dodane: 2021-09-10

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • -sprawdzenie stanu technicznego pojazdu,-kierowanie pojazdem,-bezpieczne wykonywanie zadań przewozowych,Miejsce wykonywania pracy: Piotrków Tryb., woj. łódzkie, wyjazdy na Ukrainę, do Rosji,...

  • Dodane: 2021-09-10