Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/1716
OBOWIĄZKI:

- przewóz towarów na teren Ukrainy i z terenu Ukrainy - przygotowywanie dokumentów przewozowych - nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem Miejsce wykonywania pracy: 90-302 Łódź, ul. Struga 26 Bud. B + teren kraju i państw trzecich

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

umiejętność sporządzania dokumentów przewozowych znajomość języka ukraińskiego - biegła - w mowie i piśmie gotowość do zagranicznych podróży służbowych

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi