Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/22/2073
OBOWIĄZKI:
-przewóz towarów na trasie Polska -Turcja-przygotowanie dokumentów przewozowych-nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem- wymiar czasu parcy: tydzień / tydzień- miejsce wykonywania pracy: teren kraju i Turcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: ADR – przewóz towarów niebezpiecznych
Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Wymagania inne:

Znajomość języka tureckiego w stopniu komunikatywnym

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim