Praca: Kierowca w ruchu międzynarodowym

W związku z rozwojem i zakupem dodatkowych pojazdów
firma MWB TRANS
poszukuje osób na stanowisko:

Kierowca w ruchu międzynarodowym
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Opis stanowiska:
  • praca na terenie UE (PL-zachód – powrót często na LT, LV, EST, FIN)
  • praca przez cały rok (bez sezonowości)
Wymagania:
  • prawo jazdy C+E
  • ważne badania i kursy na przewóz rzeczy (bądź nowe prawo jazdy)
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo: podstawa + diety
  • możliwości przejazdu przez dom
  • przypisanie jednego auta na stałe z pełnym wyposażeniem (nawigacja, CB, telefon)
  • stałe trasy