Praca: Kierowca w transporcie międzynarodowym

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierowca w transporcie międzynarodowym
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5116
OBOWIĄZKI:
Przewóz towarów powierzonym środkiem transportu na terenie krajów UE, wyjazdy na Ukrainą, wyjazdy do Rosji, wypełnianie dokumentów w języku ukraińskim i rosyjskimMiejsce wykonywania pracy siedziba firmy, Teren całej Polski,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : znajomość języka ukraińskiego- komunikatywny, znajomość języka rosyjskiego- komunikatywny[Inne] : Prawo jazdy Kat B minimum 2 lata

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi