Praca: Kierowca w transporcie międzynarodowym

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierowca w transporcie międzynarodowym
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/2445
OBOWIĄZKI:

- przewóz towarów powierzonym środkiem transportu na terenie krajów UE, wyjazdy na Ukrainę, wyjazdy do Rosji - wypełnianie dokumentów w języku ukraińskim i rosyjskim Miejsce wykonywania pracy: siedziba firmy, teren całej Polski, teren UE oraz wyjazdy na Ukrainę oraz wyjazdy do Rosji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

znajomość języka ukraińskiego - komunikatywnie znajomość języka rosyjskiego - komunikatywnie prawo jazdy kat. B minimum 2 lata

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi