Kierowca


2024-01-30


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie


Białaczów

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Kierowca
Miejsce pracy: Białaczów
Numer: StPr/24/0074
OBOWIĄZKI:
DOSTAWA PIECZYWA DO ODBIORCÓW.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat.B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Białaczów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Rawa Mazowiecka

dowóz prób do laboratorium, przygotowywanie pojazdów do transportu oraz obsługa codzienna, konserwacja Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Więcej

Kierowca

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- prowadzenie firmowego samochodu osobowego w zależności od potrzeb firmy- podróże służbowe z kierownictwem firmy- zakupy firmowe- przewożenie pracowników- kontrolowanie stanu technicznego...

Więcej

Kierowca

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Miasto: Pabianice

dostawa towarów po krajach Unii Europejskiej autem dostawczym (10 Europalet), zabezpieczanie załadowanych towarów, wypełnianie dokumentów cmr, wykonywanie odpraw celnych na granicach. Wymagania...

Więcej