Kierowca

2024-03-28

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Kierowca
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1384
OBOWIĄZKI:
- przewóz towarów na teren Francji i z terenu Francji- przygotowanie dokumentów przewozowych- nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem- przewidywany okres zatrudnienia: 3 Lata- godziny pracy pracy: 07:00 - 14:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: francuski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętność sporządzania dokumentów przewozowych gotowość do zagranicznych podróży służbowych

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi