Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kierowca
Miejsce pracy: Wola Rogozińska
Numer: StPr/20/1673
OBOWIĄZKI:
przewóz towarów na terenie Polski i Ukrainy i z terenu Ukrainy, przygotowanie dokumentów przewozowych, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagania inne:

umiejętność sporządzania dokumentów przewozowych

Miejsce pracy:

Wola Rogozińska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu