Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Kierowca
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0557
OBOWIĄZKI:
odbiór posiłków z restauracji, dostarczenie do klienta, kontakt z kucharzem i odbiorcami w języku bengalskimPraca w godzinach 10.00-18.00, 14.00-22.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: bengalski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: -dyspozycyjność
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe - brak

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej