Praca: Kierowca


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Kierowca
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/22/0885
OBOWIĄZKI:
ZGODNIE Z OFEROWANYM STANOWISKIEM.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - kierowanie przydzielonym pojazdem osobowym zgodnie z prawem ruchu drogowego, przepisami BHP i przeciwpożarowymi - realizowanie zleceń oraz bieżąca konserwacja - dokonywanie codziennej kontroli...

  • Dodane: 2023-01-29

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Sadkowice
  • - przygotowanie pojazdu do jazdy- wyjazdy krajowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Wymagania inne: [Inne] : świadectwo kwalifikacji zawodowejkarta...

  • Dodane: 2023-01-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - prowadzenie pojazdu dostawczego- praca w godzinach między 6 a 22- umowa o pracę na czas określony: 21 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język:...

  • Dodane: 2023-01-26

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Chorzęcin
  • przewóz towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2023-01-24