Praca: Kierowca


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Kierowca
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/22/0885
OBOWIĄZKI:
ZGODNIE Z OFEROWANYM STANOWISKIEM.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - dbanie o bezpieczne warunki przejazdu - przyjmowanie i realizowanie zleceń - przewóz osób - umowa zlecenie na okres do 3 lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Dowóz zamówionych dan z oferty firmy do klienta zgodnie ze złożonym zamówieniem internetowym lub telefonicznym, przyjęcie zapłaty gotówkowej lub karta płatniczą. Wymagania konieczne:...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - przewóz innych pracowników do miejsc pracy na terenie Łodzi oraz poza Łodzią- odbiór pracowników z lotniska- przygotowanie pojazdu do transportu oraz obsługa codzienna- konserwacja i drobne...

  • Dodane: 2023-03-27

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Sromutka
  • praca na terenie kraju Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E Uprawnienia: prawo jazdy C

  • Dodane: 2023-03-25