Praca: Kierownik budowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Kierownik budowy
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0874
OBOWIĄZKI:
-planowanie, kierowanie i nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z umową, specyfikacją techniczną i projektową w oparciu o przepisy prawa budowlanego,-realizacja budowy zgodnie z projektem i harmonogramem terminowym,-prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymogami prawa budowlanego,-zarzadzanie podległymi pracownikami oraz przestrzeganiem zasad BHP i PPOŻ,Miejsce wykonywania pracy: wPolsce i za granicą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

WYMAGANE:doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego, zaangażowanie, skrupulatność, dobra organizacja pracy.MILE WIDZIANE:posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz znajomość prawa budowlanego, umiejętność harmonogramowania w Ms Project, znajomość języka niemieckiego.FIRMA OFERUJE:wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, narzędzia niezbędne do pracy[laptop, samochód, telefon], możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim