Praca: Kierownik generalny (general manager)

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Kierownik generalny (general manager)
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0302
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie sprzedażą w ścisłej wspólpracy z chińską spółką "matką" oraz chińskimi inwestorami i kontrahentami HR, finansami i księgowością, zakupami, magazynowaniem i logistyką w ramach dostaw od chińskich kontrahentów, badaniami i rozwojem - według koncepcji chińskiej spółki "matki" we współpracy z chińskimi podmiotami, chińską technologią, planowaniem produkcji, zarządzanie produkcją - w ścisłej współpracy z firmami chińskimi, zarządzanie jakością, zarządzanie sprzętem i urządzeniami, inwestycjami, HSE i energią, tworzenie 5-letniej strategii firmy i realizacja celu strategicznego chińskiej spółki "matki", stworzenie rocznego planu operacyjnego i budżetu firmy oraz realizacja rocznego celu we wspópracy z chińskimi spółkami , ustanowienie regulacji wewnętrznych i zapewnienie wystarczających zasobów ludzkich zgodnie z chińskimi koncepcjami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : biegła znajomość języka chińskiego niezbędna do kontaktów z chińskimi kontrahentami, inwestorami, dostawcami i dyrektorami działów[Umiejętność 1] : doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 miesiące

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej