Kierownik produkcji

2024-06-07

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Skierniewice

Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0288
OBOWIĄZKI:
PLANOWANIE I ORGANIZOWANIE PRODUKCJIKIEROWANIE ZESPOŁEM PRACOWNIKÓWNADZÓR NAD DOKUMENTACJĄ WEWNĘTRZZNĄDOPUSZCZANIE SERII PRODUKTÓW DO BADAŃ DKJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ GMP, ISO, HACCP

Wymagania inne:

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE- NA STANOWISKU KIEROWNICZYM W BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ LUB CHEMICZNEJ

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Powiązane