Praca: Kierownik robót drogowych (z uprawnieniami drogowo-konstrukcyjnymi)

Wykonujemy roboty związane z:
  • wykonaniem sieci zewnętrznych: kan.sanitarna, kan.deszczowa, sieci
  • wodociągowe i pożarowe sieci gazowe (wraz z montażem armatury)
  • kan. podposadzkowa
  • wykonanie montażu separatorów, komór, pompowni
  • wykonanie montażu zbiorników retencyjnych itp.
  • wykonaniem prac na  obiektach typu: galerie handlowe, centra logistyczne, zakłady przemysłowe,
  • osiedla mieszkaniowe, centra biurowo - wystawiennicze
  • obiekty drogowe i mostowe
Kierownik robót drogowych (z uprawnieniami drogowo-konstrukcyjnymi)

Miejsce pracy: Cała Polska

Opis stanowiska:
  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót
  • koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji
  • bieżące monitorowanie założonego budżetu
  • uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców
  • prowadzenie dziennika budowy
Oczekiwania:
  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu drogowym
  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej i konstrukcyjnej
  • minimum trzyletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót
  • biegłej obsługi komputera (MS Project, AutoCAD),
  • mobilności i dyspozycyjności
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach.
Miejsce pracy (cała Polska) - województwa w rejonie południowej Polski.