Praca: Kierownik sklepu

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Kierownik sklepu
Miejsce pracy: Starowa Góra
Numer: StPr/20/1297
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, układanie towarów, w sklepie, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o estetykę na stanowisku pracy, dyspozycyjność, nadzór nad pracownikami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Miejsce pracy:

Starowa Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 720 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód