Praca: Kierownik sklepu

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierownik sklepu
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0960
OBOWIĄZKI:
nadzorowanie pracy personelu – dbanie o jego wydajność oraz bezpieczeństwotworzenie szczegółowego harmonogramu dostaw i negocjowanie warunków zawieranych umówzajmowanie się promocją sklepu oraz dążenie do maksymalizacji zyskówrealizowanie planów sprzedażowychkontrolowanie na bieżąco budżetuprofesjonalne obsługiwanie klientów[Praca na czas określony] : 3 lata[Godzina zakończenia pracy] : 15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Obsługa programu PC-Market

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 729,16 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi