Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

2024-05-23

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Taraska

Miejsce pracy: Taraska
Numer: StPr/24/0816
OBOWIĄZKI:
monitorowanie stanu technicznego instalacji w budynku oraz elementów budynku (np. dachu), naprawa urządzeń technicznych, podstawowe naprawy, konserwacja i wymiana elementów instalacji, wykonywanie codziennych inspekcji technicznych, nadzorowanie pomieszczeń technicznych, zgłaszanie usterek, dbałość o tereny zielone wokół budynku;Praca w godzinach od 08:00 do 16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

umiejętność naprawiania i konserwowania,doświadczenie w dbałości o obiekty małej architektury wokół budynku,znajomość podstawowych zasad utrzymania technicznego urządzeń i instalacji,gotowość do wyjazdów służbowych

Miejsce pracy:

Taraska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 651 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Powiązane