Praca: Konserwator budynków (pfron)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Konserwator budynków (pfron)
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3293
OBOWIĄZKI:
-monitorowanie stanu technicznego budynków oraz pomieszczen,-prace konserwacyjne,-naprawy bieżące,-monitorowanie terenów w otoczeniu budynku oraz ich konserwowanie i naprawianie,-dbanie o właściwy stan techniczny budynków praz ich wygląd estetyczny,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Możliwość przyuczenia

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi