Konserwator części / sprzętu

2024-04-11

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Bedlno

Miejsce pracy: Bedlno
Numer: StPr/24/0295
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań:-czyszczenie piecyków-uszczelanianie,konserwacja części i sprzętu-usuwanie starych elementów zabudowy przyczep czy innego sprzętu-wyposażanie wstawianie nowych elementów-wymiana szyb-montaż i konserwacja mebli oraz części-wymiana lodówek,opon-sprawdzanie stanu technicznego hamulców
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bedlno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie