Praca: Konserwator terenów zielonych


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Konserwator terenów zielonych
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/22/0612
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie czystości na alejkach cmentarz, koszenie trawy, nasadzanie, przycinanie krzewów /NABÓR STAŻ PO WER do 30 r.ż./
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Pabianice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radziechowice Pierwsze
  • dozór nad obiektem, drobne prace naprawcze, koszenie trawy Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Kutno
  • Pomoc w wykonywaniu zadań realizowanych w Wydziale Drogownictwa w Starostwie Powiatowym w Kutnie : - konserwacja i zabezpieczenie urządzeń oraz sprzętu drogowego i maszyn, - pomoc w robotach...

  • Dodane: 2022-06-20

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Ksawerów
  • Bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze /NABÓR STAŻ F.P. ALG./ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Dodane: 2022-06-20

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Pniewo
  • Zakres wykonywanych zadań :- konserwacja i naprawa drobnego sprzętu i urządzeń,- wykonywanie drobnych prac remontowo-budowlanych,- utrzymanie we właściwym stanie parku wokół DPS,- utrzymanie...

  • Dodane: 2022-06-03