Praca: Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Konserwator
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/22/0395
OBOWIĄZKI:
PRACE Z UTRZYMANIEM DRÓG I POBOCZY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • Utrzymywanie czystości na alejkach cmentarz, koszenie trawy, nasadzanie, przycinanie krzewów /NABÓR STAŻ PO WER do 30 r.ż./ Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2022-05-26

  • Prace gospodarcze, naprawa sprzętów, składanie mebli, , obsługa eksploatacyjna aut. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat B

  • Dodane: 2022-05-23

łódzkie / Skierniewice
  • PRACE Z UTRZYMANIEM DRÓG I POBOCZY Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Pniewo
  • Zakres wykonywanych zadań :- konserwacja i naprawa drobnego sprzętu i urządzeń,- wykonywanie drobnych prac remontowo-budowlanych,- utrzymanie we właściwym stanie parku wokół DPS,- utrzymanie...