Praca: Kontrola i testowanie płytek obwodów drukowanych

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kontrola i testowanie płytek obwodów drukowanych
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1692
OBOWIĄZKI:
Obsługa komputera oraz maszyn testujących, kontrola optyczna płytek obwodów drukowanych, dobra organizacja pracy, brak nałogów, dobry wzrok
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

moliwość przyuczenia, sumienność, dokładność

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 700 - 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu