Praca: Koordynator / Koordynatorka ds. Administracyjnych Serwisu


Lubisz dynamikę w pracy i nutkę adrenaliny?
Nie straszna Ci praca zarówno z dokumentami, jak i ludźmi?
Podejmij wyzwanie i dołącz do GEA!

 

GEA jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań dla przemysłu przetwórstwa spożywczego, napojów i innych procesów. Zatrudniamy około 18.000 pracowników w ponad 60 krajach na świecie. W 6 spółkach w Polsce pracuje ponad 300 osób.

W maju 2021 r., w Koszalinie - rozpoczęliśmy budowę Fabryki Przyszłości - będzie to najnowocześniejszy obiekt w całej grupie GEA. Chcesz uczestniczyć w tym niesamowicie ambitnym projekcie? Dołącz do nas!

Koordynator / Koordynatorka ds. Administracyjnych Serwisu
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: JR-0021814
Opis stanowiska:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należy wsparcie Kierownika Oddziału Serwisu w działaniach handlowych oraz pracach administracyjno – biurowych, w tym:

 • Przyjmowanie rejestrowanie zgłoszeń serwisowych;
 • Przygotowywanie ofert na usługi serwisowe;
 • Kontakt z klientem i prowadzenie zleceń;
 • Zamawianie części zamiennych;
 • Planowanie i rozliczanie czasu pracy serwisantów;
 • Wystawianie faktur.
Wymagania:
 • Wykształcenie wyższe  lub student/ka ostatnich lat studiów;
 • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, które będą wykorzystywane zarówno w kontaktach z klientami, jak i z serwisantami z zespołu;
 • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów niezbędne w zmiennym środowisku serwisu;
 • Skrupulatność i dokładność w pracy z dokumentacją;
 • Otwartość do pracy w środowisku technicznym;
 • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert handlowych lub wystawianiu faktur – mile widziane;
 • Dobra znajomość j. angielskiego;
 • Dobra znajomość pakietu MS Office.

 Miejsce pracy: biuro Oddziału w Łodzi


Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 • Urozmaiconą, nie rutynową pracę;
 • Rozwój umiejętności organizacyjnych;
 • Kurs języka angielskiego online – dla chętnych;
 • Dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport) oraz prywatna opieka medyczna;
 • Dodatkowe świadczenia socjalne.
Klauzula informacyjna – rekrutacja

Zgoda na przetwarzanie danych:
Aplikując o pracę w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie rekrutacyjne oświadcza Pan/Pani, że zapoznał/a się z poniższą Informacją Administratora Danych Osobowych oraz, że wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy) zawartych w CV i/lub w liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcieliby Państwo, abyśmy zachowali Państwa dokumenty aplikacyjne w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo następującej klauzuli.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na cele przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółki
grupy GEA w Polsce.”

Informacja Administratora Danych Osobowych:

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, że:
1. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych są spółki grupy GEA Group AG w Polsce wymienione poniżej w pkt 5.
2. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest Pana/Pani zgoda.
3. Przekazane dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji, a jeśli wyrazili Państwo zgodę na przyszłe rekrutacje także w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji z Pana/Pana udziałem.
4. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a następnie zostaną usunięte. Natomiast jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji, Pana/Pani dane będą przetwarzane przez okres 1 roku od daty przesłania aplikacji. Po upływie tego terminu dane zostaną usunięte.
5. Podane dane osobowe będą przekazywane wyłącznie tej spośród poniżej wymienionych spółek z grupy GEA i jej upoważnionym pracownikom, na rzecz której prowadzony jest dany proces rekrutacji i będącej potencjalnym pracodawcą tj.: GEA Process Engineering Sp. z o. o., GEA Westfalia Separator Polska Sp. z o. o., GEA Food Solutions Poland Sp. z o. o., GEA Farm Technologies Sp. z o. o., GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o., GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie umów zawartych przez spółki GEA w Polsce.
6. Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
7. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do uczestnictwa w procesie rekrutacji.
8. Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub
ograniczenia przetwarzania, a także prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
9. W przypadku pytań lub żądania realizacji w/w praw mogą się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: rekrutacja@gea.com.
APLIKUJ TERAZ