Praca: Koordynator pracowników

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Koordynator pracowników
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/0277
OBOWIĄZKI:
Praktyczne wykorzystanie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy i ustawy o cudzoziemcach;Obsługa programów komputerowych Enova 365, SMP LAB, Excel, Word;Komunikacja z pracownikami w języku ukraińskim;Weryfikacja dokumentów legalizacyjnych pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: rzetelność, dokładność i punktualność
Uprawnienia: obsługa komputera pod kątem pracy w biurze

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Znajomość ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy i ustawy o cudzoziemcach.[Umiejętność 1] : Umiejętność obsługi programu komputerowego Enova 365, SMP LAB, dobra znajomość programów komputerowych Excel, Word.

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku