Praca: Koordynator terenowy

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Koordynator terenowy
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0209
OBOWIĄZKI:
PLANOWANIE PRACY PRACOWNIKOM, DBANIE O PRAWIDŁOWY PRZEPŁYW INFORMACJI, BEZPOŚREDNI KONTAKT Z PRACOWNIKAMI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła znajomość języka ukraińskiego
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach