Praca: Koordynator zakładów

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Koordynator zakładów
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/20/1833
OBOWIĄZKI:
Przydzielanie pracy robotnikom magazynowym na zmianie. Kontrola pracy pracowników podczas dnia. Codzienne pracezwiązane z magazynowaniem towarów: przeładunek, układanie ładunków. Dbanie o porządek w magazynie. Warunki pracy:154 godz./miesiąc, wynagrodzenie od 18,30 zł brutto/h
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Głowno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu