Praca: Korektor tekstu

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Korektor tekstu
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/21/0366
OBOWIĄZKI:
Nauka eliminacji błędów i przygotowania tekstów do wydruku; czytanie odbitki korektowej i porównywanie jej zgodności z oryginałem. Współpraca z działem handlowym wydawnictwa. Godziny odbywania stażu od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 (zgodnie z programem stażu).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: wyższe

Wymagania inne:

dyspozycyjność, zdyscyplinowanie, rzetelność, umiejetność pracy w zespole, kreatywność

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie