Praca: Kosmetolog

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Kosmetolog
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/21/0737
OBOWIĄZKI:

Zakres wykonywanych zadań: - planowanie, zalecanie i wykonywanie zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych, - współpraca z lekarzem dermatologiem, - organizowanie gabinetu kosmetycznego, - prowadzenie dokumentacji związanej z jego funkcjonowaniem, - rejestrowanie pacjentów do lekarza dermatologa, - obsługa komputera z programem medycznym.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: kosmetologia

Wymagania inne:

znajomość obslugi komputera, sprzętu biurowego i urządzeń specjalistycznych z zakresu kosmetologii

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie