Praca: Kosmetolog

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Kosmetolog
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/21/1803
OBOWIĄZKI:

Przeprowadzanie konsultacji; wykonywanie zabiegów na ciało; obsługa recepcji; dbanie o dobry wizerunek; podstawowy serwis sprzętu w gabinecie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Kosmetologia
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie