Praca: Kosmetolog

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Kosmetolog
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/22/0570
OBOWIĄZKI:
1. Dbanie o pozytywny wizerunek salonu i utrzymywanie relacji z klientami. 2. Przeprowadzanie konsultacji i dobieranie odpowiednich zabiegów, terapii, tworzenie tzw. Beauty planów. 3. Wykonywanie zabiegów na twarz (również dla mężczyzn) (mezoterapii mikroigłowych, igłowych, RF mikro, HiFU, osocze, fibryna, biostymulatory, terapie przeciwtrądzikowe) 4. Wykonywanie zabiegów na ciało, w tym dla mężczyzn tj. (lipoliza iniekcyjna, HiFU, endermologia, RF, terapie na blizny i rozstępy, epilacja laserowa i inne zabiegi ujędrniające i redukujące tkankę tłuszczową) 5. Uzyskiwanie jak najlepszych efektów zabiegowych. 6. Weryfikacja dostępności produktów do zabiegów i optymalizacja kosztów w tym zakresie. 7. Wprowadzanie nowych usług do oferty salonu i ich rozwój. 8. Organizacja pracy podległych pracowników i rozliczanie zmiany - w przypadku funkcji lidera.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Kosmetologia
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Doświadczenie min. 1 rok pracy w zawodzie kosmetologa przy wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało.

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie