Praca: Kosmetyczka


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/20/0423
OBOWIĄZKI:
- MANICURE, PEDICURE, ŻEL, RZĘSY,HENNA, ZABIEGI NA CIAŁO.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

- WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE LUB WYŻSZE - DOŚWIADCZNIE ZAWODOWE LUB UMIEJĘTNOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW KOSEMTYCZNYCH WYMAGANA.

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
łódzkie / Radomsko
  • w/g zakresu czynnościWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: umiejętność wykonywania manicure i pedicure

  • Dodane: 2020-10-16
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • usuwanie martwego naskórka, zdobienia i malowanie paznokci, korygowanie kształtu paznokciWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2020-10-15
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - obsługa klienta - wykonywanie zdobień paznokci - makijaż permanentny - laminacja rzęs, stylizacja brwiWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakWymagania inne:-...

  • Dodane: 2020-10-06
Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
łódzkie / Bełchatów
  • prowadzenie zabiegów depilacji, na ciało i twarz, prowadzenie zabiegów za pomocą specjalistycznych urządzeń kosmetycznych, obsługa recepcjiWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie...

  • Dodane: 2020-10-05