Praca: Kosmetyczka


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/1400
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zabiegów kosmetycznych i laserowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: technik usług kosmetycznych

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -wykonywanie stylizacji paznokci,-wykonywanie stylizacji rzęs i brwi,-wykonywanie zabiegów na twarz Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie...

  • Dodane: 2022-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • wykonywanie stylizacji manicure i pedicure, odbieranie telefonów służbowych, umawianie i potwierdzanie wizyt, dezynfekcja , sterylizacja Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe...

  • Dodane: 2022-11-21

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych i laserowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: technik usług kosmetycznych

  • Dodane: 2022-11-18

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wymagane kursy kosmetyczne umiejętności związane z zawodem

  • Dodane: 2022-11-14