Praca: Kosmetyczka/kosmetolog

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Kosmetyczka/kosmetolog
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0066
OBOWIĄZKI:

wykonywanie specjalistycznych zabiegów na twarz i ciało, stylizacja paznokci, henna, regulacja brwi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: kosmetolog

Wymagania inne:

stylizacja paznokci

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim